Textfield Counter (8.x-1.10) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Before
da: Før

en: After
da: Efter

en: 1 character | @count characters
da[0]: 1 tegn
da[1]: @count tegn

en: Maximum number of characters
da: Maksimalt antal karakterer

en: @name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
da: @name er på %length tegn, men må ikke være længere end %max tegn.
