Textfield Counter (8.x-1.11) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
et: Keelatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Before
et: Enne

en: After
et: Pärast

en: 1 character | @count characters
et[0]: 1 tähemärk
et[1]: @count tähemärki

en: Maximum number of characters
et: Maksimaalne tähemärkide arv

en: @name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
et: @name ei saa olla pikem kui %max sümbolit, kuid hetkel on selle pikkus %length.
