Textfield Counter (8.x-1.11) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Summary
hr: Sažetak

en: Before
hr: Prije

en: After
hr: Nakon

en: 1 character | @count characters
hr[0]: @count znak
hr[1]: @count znaka
hr[2]: @count znakova
