Textfield Counter (8.x-1.11) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Before
ka: მდე

en: After
ka: შემდეგ
