Textfield Counter (8.x-1.12) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Before
gu: પહેલાં

en: After
gu: પછી

en: Textarea
gu: લખાણ વિસ્તાર
