Textfield Counter (8.x-1.12) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Summary
oc: Resumit

en: Before
oc: Abans

en: After
oc: Aprèp

en: 1 character | @count characters
oc[0]: @count caractèr
oc[1]: @count caractèrs
