Textfield Counter (8.x-1.12) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Summary
ps: لنډیز

en: Before
ps: مخکې

en: After
ps: وروسته

en: 1 character | @count characters
ps[0]: ۱ توری
ps[1]: @count توري
