Textfield Counter (8.x-1.4) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
es: Desactivado

en: Yes
es: Sí

en: Before
es: Antes

en: After
es: Después

en: 1 character | @count characters
es[0]: 1 caracter
es[1]: @count caracteres

en: Maximum number of characters
es: Máximo número de caracteres

en: @name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
es: @name no puede tener más de %max caracteres pero actualmente tiene %length caracteres.
