Textfield Counter (8.x-1.4) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Before
lv: Pirms

en: After
lv: Pēc

en: 1 character | @count characters
lv[0]: @count rakstzīme
lv[1]: @count rakstzīmes
lv[2]: @count rakstzīmes
