Textfield Counter (8.x-1.7) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
pt: Desativado

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Before
pt: Antes

en: After
pt: Depois

en: 1 character | @count characters
pt[0]: 1 caractere
pt[1]: @count caracteres

en: Maximum number of characters
pt: Número máximo de caracteres

en: @name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
pt: @name não pode ser maior que %max caracteres, mas possui %length caracteres de comprimento no momento.
