Textfield Counter (8.x-1.7) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
ru: Отключено

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Before
ru: До

en: After
ru: После

en: 1 character | @count characters
ru[0]: @count символ
ru[1]: @count символа
ru[2]: @count[2] символов

en: Maximum number of characters
ru: Максимальное количество символов

en: @name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
ru: @name не может превышать %max символов, а сейчас он длинной %length символов.
