Textfield Counter (8.x-1.7) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Before
sk: Pred

en: After
sk: Za

en: 1 character | @count characters
sk[0]: @count znak
sk[1]: @count znaky
sk[2]: @count znakov
