Textfield Counter (8.x-1.9) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Before
pl: Przed

en: After
pl: Po

en: 1 character | @count characters
pl[0]: 1 znak
pl[1]: @count znaki
pl[2]: @count znaków

en: Maximum number of characters
pl: Maksymalna liczba znaków

en: @name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
pl: Zawartość @name nie może być dłuższa niż %max znaków a aktualna długość to %length znaków.
