Textimage (5.0.0-rc1) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Content
az: Məzmun

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Original image
az: Orginal şəkil

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
az: İstifadəçi siçanı şəklin üzərinə apardıqda başlıq alət ipucu kimi istifadə olunur.

en: Alternative text
az: Alternativ mətn

en: Administer image styles
az: Şəkil üslublarını idarə edin

en: Cached image file %destination already exists. There may be an issue with your rewrite configuration.
az: Keşlənmiş şəkil faylı %destination artıq mövcuddur. Yenidən yazma konfiqurasiyanızla bağlı problem ola bilər.

en: Administer site configuration
az: Sayt konfiqurasiyasını idarə edin

en: Image style
az: Şəkil üslubu

en: Link image to
az: Şəkili ilə əlaqələndirin

en: Image style: @style
az: Şəkil üslubu: @style

en: Linked to content
az: Məzmunla əlaqələndirilir

en: Nothing
az: heç nə

en: Configure Image Styles
az: Şəkil üslublarını konfiqurasiya edin
