Textimage (8.x-3.0-alpha1) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Title
af: Titel

en: Content
af: Inhoud

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Size
af: Grootte

en: Image
af: Beeld

en: Center
af: Senter

en: Preview
af: Voorskou

en: Default
af: Verstek

en: Path
af: Pad

en: Color
af: Kleur

en: left
af: links

en: right
af: regs
