Textimage (8.x-3.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (24 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Size
gu: માપ

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Outline
gu: રૂપરેખા

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Path
gu: પાથ

en: Main settings
gu: મુખ્ય સુયોજનો

en: Bottom
gu: નીચે

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Background color
gu: પૃષ્ઠભૂમિ રંગ

en: Color
gu: રંગ

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: width
gu: પહોળાઈ

en: height
gu: ઊંચાઈ

en: Top left
gu: ઉપર ડાબી બાજુ

en: Top right
gu: ઉપર જમણું બાજુ

en: URI
gu: યુઆરઆઇ

en: Administer image styles
gu: ચિત્ર શૈલીઓ સંચાલીત કરો

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી
