Textimage (8.x-3.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (44 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Content
hr: Sadržaj

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Size
hr: Veličina

en: Image
hr: Slika

en: Center
hr: Centar

en: Outline
hr: Korice

en: Preview
hr: Pregled

en: Default
hr: Zadano

en: Path
hr: Putanja

en: Bottom
hr: Dno

en: Original image
hr: Izvorna slika

en: Mode
hr: Režim

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Media
hr: Mediji

en: Background color
hr: Boja pozadine

en: Color
hr: Boja

en: Position
hr: Pozicija

en: Font size
hr: Veličina fonta

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Font color
hr: Boja fonta

en: Top left
hr: Vrh lijevo

en: Top right
hr: Vrh desno

en: Bottom right
hr: Dno desno

en: Bottom left
hr: Dno lijevo

en: Layout settings
hr: Postavke prikaza

en: Maximum width
hr: Maksimalna širina

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
hr: Ovaj tekst će biti korišten u čitačima ekrana, pretraživačima ili kada sliku nije moguće prikazati.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
hr: Naziv se koristi kao iskočnik kada korisnik zadrži pokazivač nad slikom.

en: Top center
hr: Vrh sredina

en: Bottom center
hr: Dno sredina

en: Rotate
hr: Zakreni

en: Administer image styles
hr: Upravlja stilovima slika

en: Cached image file %destination already exists. There may be an issue with your rewrite configuration.
hr: Priručna datoteka slike %destination već postoji. Možda je došlo do problema s vašim postavkama prepisivanja.

en: Administer site configuration
hr: Podešava lokaciju

en: Image style
hr: Stil slike

en: Link image to
hr: Poveži sliku s

en: Image style: @style
hr: Stil slike: @style

en: Linked to content
hr: Povezano sa sadržajem

en: Nothing
hr: Ništa

en: Center left
hr: Sredina lijevo

en: Center right
hr: Sredina desno
