Textimage (8.x-3.0-alpha1) - en to km translation catalogue (33 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Content
km: មាតិកា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Size
km: ទំហំ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Center
km: កណ្តាល

en: Outline
km: ​គ្រោង

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Top
km: កំពូល

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Bottom
km: បាត

en: Original image
km: រូបភាព​ដើម

en: Mode
km: របៀប​

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Media
km: មេឌៀ

en: Background color
km: ពណ៌​ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ

en: Color
km: ពណ៌

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Maximum width
km: ទទឹង​អតិបរមា

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
km: អត្ថបទ​នេះ​នឹង​ត្រូវ​ប្រើ​ដោយ​កម្មវិធី​អាន​អេក្រង់​ ម៉ាស៊ីន​ស្វែង​រក​ ឬ​នៅ​ពេល​មិន​អាច​ផ្ទុក​រូប​ភាព​បាន​ ។

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
km: ចំណង​ជើង​នឹង​ត្រូវ​​ប្រើ​ជា​ព័ត៌មាន​ជំនួយ នៅ​ពេល​អ្នក​ប្រើ​សំកាំង​កណ្តុរ​នៅ​ពី​លើ​រូប​ភាព​ ។

en: Rotate
km: បង្វិល

en: Administer image styles
km: គ្រប់​គ្រង​រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: Cached image file %destination already exists. There may be an issue with your rewrite configuration.
km: %destination ​ឯកសារ​រូប​ភាព​ដែល​​ដាក់​ជា​ឃ្លាំង​សម្ងាត់​មាន​ស្រាប់​ហើយ​ ។ ប្រហែល​ជា​មាន​បញ្ហា​ជា​មួយ​ការកំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ​​នៃ​ការ​សរសេរ​ឡើង​វិញ​របស់​អ្នក​ ។

en: Administer site configuration
km: គ្រប់​គ្រង​ការកំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​តំបន់​បណ្តាញ

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: Link image to
km: ភ្ជាប់​រូបភាព​ទៅកាន់

en: Image style: @style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព ៖ @style

en: Linked to content
km: បាន​តភ្ជាប់​ទៅកាន់​មាតិកា

en: Nothing
km: មិន​មាន
