Textimage (8.x-3.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (52 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Content
lv: Saturs

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Size
lv: Izmērs

en: Image
lv: Attēls

en: Center
lv: Centrēt

en: Outline
lv: Izklāsts

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Font
lv: Fonts

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Top
lv: Augša

en: Path
lv: Ceļš

en: Bottom
lv: Apakša

en: Original image
lv: Oriģinālais attēls

en: Mode
lv: Režīms

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Media
lv: Multivide

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Color
lv: Krāsa

en: Position
lv: Pozīcija

en: bottom
lv: apakša

en: top
lv: auugša

en: left
lv: kreisā

en: right
lv: labā

en: Rotation
lv: Rotācija

en: Font size
lv: Fonta izmērs

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: width
lv: platums

en: height
lv: augstums

en: Top left
lv: Augšdaļā pa kreisi

en: Top right
lv: Augšējā labajā stūrī

en: Bottom right
lv: Apakšējā labajā pusē

en: Bottom left
lv: Apakšā kreisajā pusē

en: Font settings
lv: Fonta uzstādījumi

en: Transparent
lv: Caurspīdīgs

en: Extension
lv: Paplašinājums

en: Layout settings
lv: Izkārtojuma iestatījumi

en: Maximum width
lv: Maksimālais platums

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
lv: Tekstu izmantos ekrāna lasītāji, meklēšanas dzinēji, vai brīžos, kad nevar ielādēt attēlu.

en: Text settings
lv: Teksta iestatījumi

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
lv: Virsrakts tiek izmantots kā paskaidrojums, kad lietotājs ar peles kursoru šķērso attēlu.

en: Rotate
lv: Pagriezt

en: Alternative text
lv: Atlernatīvs teksts

en: Administer image styles
lv: Administrēt attēlu stilus

en: Administer site configuration
lv: Administrēt vietnes uzstādijumus

en: Image style
lv: Attēla stils

en: Link image to
lv: Saitēt attēlu ar

en: Image style: @style
lv: Attēla stils: @style

en: Linked to content
lv: Sasaitēts ar saturu

en: Nothing
lv: Nekas
