Textimage (8.x-3.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (69 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Content
pl: Zawartość

en: Enabled
pl: Włączone

en: Size
pl: Rozmiar

en: Image
pl: Obraz

en: Center
pl: Środek

en: Outline
pl: Książka

en: Preview
pl: Podgląd

en: Font
pl: Czcionka

en: Default
pl: Domyślny

en: px
pl: pikseli

en: Top
pl: Góra strony

en: Path
pl: Ścieżka

en: Main settings
pl: Główne ustawienia

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Original image
pl: Oryginalny obrazek

en: Mode
pl: Tryb

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Background color
pl: Kolor tła

en: Color
pl: Kolor

en: Padding
pl: Dopełnienie

en: Position
pl: Pozycja

en: bottom
pl: dół

en: top
pl: góra

en: left
pl: lewo

en: right
pl: prawo

en: Font size
pl: Rozmiar czcionki

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Font color
pl: Kolor czcionki

en: width
pl: szerokość

en: height
pl: wysokość

en: Top left
pl: Lewy górny róg

en: Top right
pl: Prawy górny róg

en: Bottom right
pl: Prawy dolny róg

en: Bottom left
pl: Lewy dolny róg

en: Font settings
pl: Ustawienia czcionki

en: Transparent
pl: Przeźroczysty

en: Display debugging information
pl: Wyświetlaj informacje pomocne w usuwaniu błędów

en: Image title
pl: Nazwa zdjęcia

en: Extension
pl: Rozszerzenie

en: Shadow
pl: Cień

en: Layout settings
pl: Ustawienia widoku

en: Opacity
pl: Przeźroczystość

en: No image
pl: Brak obrazu

en: Maximum width
pl: Maksymalna szerokość

en: Maintenance
pl: Konserwacja

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
pl: Podany tekst będzie wykorzystywany w czytnikach ekranu, wyszukiwarkach oraz kiedy obrazek nie może zostać załadowany.

en: Text settings
pl: Ustawienia tekstu

en: Placement
pl: Umiejscowienie

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
pl: Ten tytuł jest wyświetlany jako dymek kiedy użytkownik najeżdża kursorem nad obrazek.

en: Top center
pl: Górny środek

en: Bottom center
pl: Dolny środek

en: Rotate
pl: Obróć

en: Alternative text
pl: Tekst alternatywny

en: Administer image styles
pl: Administrowanie stylami obrazków

en: Cached image file %destination already exists. There may be an issue with your rewrite configuration.
pl: Obrazek zapisany w pamięci podręcznej jako %destination już istnieje. Możliwe, że jest problem z konfiguracją przepisywania adresów.

en: Administer site configuration
pl: Administrowanie konfiguracją witryny

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: Text alignment
pl: Wyrównanie tekstu

en: Link image to
pl: Obrazek jest odnośnikiem do

en: Image style: @style
pl: Styl obrazków: @style

en: Linked to content
pl: Odnośnik do zawartości

en: Nothing
pl: Niczego

en: Center left
pl: Lewy bok po środku

en: Center right
pl: Prawy bok po środku

en: Default font
pl: Domyślna czcionka

en: Configure Image Styles
pl: Konfiguruj Style Obrazów
