Textimage (8.x-3.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (24 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Content
sl: Vsebine

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Size
sl: Velikost

en: Image
sl: Slika

en: Outline
sl: Struktura

en: Preview
sl: Predogled

en: Default
sl: Privzeto

en: Top
sl: Na vrhu

en: Path
sl: Pot

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Original image
sl: Prvotna slika

en: Mode
sl: Način

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Color
sl: Barva

en: Position
sl: Položaj

en: Top left
sl: Zgoraj levo

en: Top right
sl: Zgoraj desno

en: Bottom right
sl: Spodaj desno

en: Bottom left
sl: Spodaj levo

en: Image title
sl: Naslov slike

en: Maximum width
sl: Minimalna višina

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
sl: To besedilo bo prikazano zaslonskim bralnikom, iskalnikom ali, ko slike ne bo mogoče naložiti.
