Textimage (8.x-3.0-alpha2) - en to az translation catalogue (36 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Content
az: Məzmun

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Size
az: Ölçü

en: Image
az: Şəkil

en: Center
az: Mərkəz

en: Outline
az: Kontur

en: Preview
az: Önizləmə

en: Default
az: Susmaya görə

en: Bottom
az: Aşağı

en: Original image
az: Orginal şəkil

en: Mode
az: Rejim

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Background color
az: Arxa rəng

en: Color
az: Rəng

en: Position
az: Vəzifə

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: width
az: eni

en: height
az: hündürlük

en: Top left
az: Yuxarı sol

en: Top right
az: Yuxarı sağ

en: Bottom right
az: Aşağı sağ

en: Bottom left
az: Aşağı sol

en: Extension
az: Əlavə

en: Layout settings
az: Layout parametrləri

en: Maximum width
az: Maksimum genişlik

en: Text settings
az: Mətn parametrləri

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
az: İstifadəçi siçanı şəklin üzərinə apardıqda başlıq alət ipucu kimi istifadə olunur.

en: Top center
az: Üst mərkəz

en: Bottom center
az: Aşağı mərkəz

en: Rotate
az: Fırladın

en: Alternative text
az: Alternativ mətn

en: Administer image styles
az: Şəkil üslublarını idarə edin

en: Cached image file %destination already exists. There may be an issue with your rewrite configuration.
az: Keşlənmiş şəkil faylı %destination artıq mövcuddur. Yenidən yazma konfiqurasiyanızla bağlı problem ola bilər.
