Textimage (8.x-3.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (47 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Image
bo: པར་རིས

en: Center
bo: དཀྱིལ

en: Outline
bo: མདོར་བསྟན

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Font
bo: ཡིག་གཟུགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Top
bo: འགོ

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Original image
bo: ཐོག་མའི་པར་རིས

en: Mode
bo: རྣམ་པ

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Background color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Color
bo: ཁ་དོག

en: Padding
bo: ནང་གི་བར་ཐག

en: Position
bo: གནས་ས

en: Font size
bo: ཡིག་གཟུགས་ཀྱི་ཆེ་ཆུང

en: Left
bo: གཡོན

en: Font color
bo: ཡིག་གཟུགས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Top left
bo: གཡོན་འགོ

en: Top right
bo: གཡས་འགོ

en: Bottom right
bo: གཡས་འོག

en: Bottom left
bo: གཡོན་འོག

en: Extension
bo: རྒྱ་བསྐྱེད

en: Layout settings
bo: བཀོད་པ་སྒྲིག་འགོད།

en: Maximum width
bo: ཆེས་ཆེ་བའི་ཞེང་ཚད

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
bo: ཡིག་གེ་འདི་འཆར་ངོས་ཀློག་བྱེད་དང་། འཚོལ་བྱེད། པར་རིས་ནང་འཇུག་བྱེད་མི་ཐུབ་པའི་སྐབས་སུ་བེད་སྤྱོད་དགོས།

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
bo: ཁ་བྱང་ནི་མདའ་རྟགས་པར་རིས་ཀྱི་སྟེང་དུ་བརྒྱུད་སྐབས་སྟོན་དགོས་པའི་གསལ་འདེབས་ཡིན།

en: Top center
bo: དཀྱིལ་འགོ

en: Bottom center
bo: དཀྱིལ་འོག

en: Rotate
bo: ཁ་སྐོར་བ

en: Administer image styles
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟར་དོ་དམ་རྒྱག་པ

en: Cached image file %destination already exists. There may be an issue with your rewrite configuration.
bo: བར་གསོག་བྱས་པའི་པར་རིས་ཡིག་ཆ་%destination་ལ་གནས་ཡོད་པས། ཁྱེད་ཀྱི་བསྐྱར་འབྲི༼rewrite༽སྒྲིག་འགོད་ལ་གནད་དོན་ཞིག་ཡོད་སྲིད།

en: Administer site configuration
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད་ལ་དོ་དམ་རྒྱག་པ

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: Link image to
bo: པར་རིས་ཀྱི་སྦྲེལ་གནས

en: Image style: @style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ་ལ་@style

en: Linked to content
bo: ནང་དོན་ལ་སྦྲེལ་ཟིན

en: Nothing
bo: གང་ཡང་མེད

en: Center left
bo: གཡོན་དཀྱིལ

en: Center right
bo: གཡས་དཀྱིལ
