Textimage (8.x-3.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (28 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Size
ku: قەبارە

en: Image
ku: وێنە

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: Outline
ku: چوارچێوە

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Top
ku: سەرەوە

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Original image
ku: وێنەی ڕاستەقینە

en: Mode
ku: جۆر

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Background color
ku: ڕەنگی پاشبنەما

en: Color
ku: ڕه‌نگ

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Maximum width
ku: گەورەترین پانی

en: Rotate
ku: سووڕاندن

en: Administer image styles
ku: بەڕێوەبردنی شێوازەکانی وێنە

en: Administer site configuration
ku: بەڕێوەبردنی ڕێکخستنی ماڵپەڕ

en: Image style
ku: شێوازی وێنە

en: Link image to
ku: بەستەر بۆ وێنە

en: Image style: @style
ku: شێوازی وێنە:‌ @style

en: Nothing
ku: هیچ
