Textimage (8.x-3.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (21 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Content
ps: منځپانګه

en: Size
ps: كچه

en: Image
ps: انځور

en: Center
ps: منځ

en: Preview
ps: مخليد

en: Default
ps: تلواله

en: URL
ps: پته (URL)

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Media
ps: رسنۍ

en: Background color
ps: شاليد رنګ

en: Color
ps: رنګ

en: Position
ps: ځاى

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: width
ps: پلنوالى

en: height
ps: لوړوالی

en: Bottom right
ps: لاندې ښی

en: Bottom left
ps: لاندې کيڼ

en: Administer image styles
ps: انځور ډول پازوالنه
