Textimage (8.x-3.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Content
ka: კონტენტი

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Media
ka: მედია

en: Nothing
ka: არაფერი
