Textimage (8.x-3.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (52 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Content
cs: Obsah

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Size
cs: Velikost

en: Image
cs: Obrázek

en: Center
cs: Na střed

en: Outline
cs: Začlenit

en: Preview
cs: Náhled

en: Default
cs: Výchozí

en: Top
cs: Nahoru

en: Path
cs: Cesta

en: Bottom
cs: Dole

en: Original image
cs: Původní obrázek

en: Mode
cs: Režim

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Media
cs: Média

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: Color
cs: Barvy

en: Position
cs: Pozice

en: Font size
cs: Velikost fontu

en: width
cs: šířka

en: height
cs: výška

en: Top left
cs: Horní levý

en: Top right
cs: Horní pravý

en: Bottom right
cs: Dolní pravý

en: Bottom left
cs: Dolní levý

en: Font settings
cs: Nastavení fontu

en: Transparent
cs: Průhledná

en: Extension
cs: Přípona

en: Layout settings
cs: Nastavení rozvržení

en: Opacity
cs: Neprůhlednost

en: Maximum width
cs: Maximální šířka

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
cs: Tento text použijí programy na čtení obrazovky, vyhledávače nebo se zobrazí, pokud se nepodaří načíst obrázek.

en: Text settings
cs: Nastavení textu

en: Placement
cs: Umístění

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
cs: Nadpis se používá pro vyskakovací okno, když uživatel přetáhne myš na obrázek.

en: Top center
cs: Nahoře uprostřed

en: Bottom center
cs: Dole uprostřed

en: Rotate
cs: Rotace

en: Alternative text
cs: Alternativní text

en: Administer image styles
cs: Administrace stylů obrázků

en: Cached image file %destination already exists. There may be an issue with your rewrite configuration.
cs: Cesta %destination pro ukládání obrázků do mezipaměti již existuje. Možná nejsou správně nakonfigurována přepisovací (rewrite) pravidla.

en: Administer site configuration
cs: Administrovat nastavení webu

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: Link image to
cs: Odkázat obrázkem na

en: Image style: @style
cs: Styl obrázku: @style

en: Linked to content
cs: Propojeno s obsahem

en: Nothing
cs: Nic

en: Center left
cs: Uprostřed vlevo

en: Center right
cs: Uprostřed vpravo

en: Configure Image Styles
cs: Konfigurovat styly obrázku
