Textimage (8.x-3.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (78 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Content
hu: Tartalom

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Size
hu: Méret

en: Image
hu: Kép

en: Center
hu: Középen

en: Outline
hu: Vázlat

en: Preview
hu: Előnézet

en: Font
hu: Betűtípus

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: UPPERCASE
hu: NAGYBETŰS

en: lowercase
hu: kisbetűs

en: Uppercase Words
hu: Szavak Nagy Kezdőbetűvel

en: Uppercase first
hu: Csak az első betű nagy

en: Top
hu: Teteje

en: URL
hu: Webcím

en: Path
hu: Útvonal

en: Main settings
hu: Fő beállítások

en: Bottom
hu: Alja

en: Original image
hu: Eredeti kép

en: Mode
hu: Mód

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Media
hu: Média

en: Background color
hu: Háttérszín

en: Color
hu: Szín

en: Padding
hu: Belső margó

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: bottom
hu: lent

en: top
hu: fent

en: left
hu: bal

en: right
hu: jobb

en: Font size
hu: Betűméret

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Font color
hu: Betűszín

en: width
hu: szélesség

en: height
hu: magasság

en: Top left
hu: Fenn balra

en: Top right
hu: Fenn jobbra

en: Bottom right
hu: Lenn jobbra

en: Bottom left
hu: Lenn balra

en: Font settings
hu: Betűkészlet beállítások

en: Relative size
hu: Viszonylagos méret

en: opacity
hu: átlátszatlanság

en: Transparent
hu: Átlátszó

en: Display debugging information
hu: Hibakeresési információk megjelenítése

en: Image title
hu: Kép címe

en: Extension
hu: Kiterjesztés

en: Shadow
hu: Árnyék

en: Layout settings
hu: Elrendezés beállításai

en: Opacity
hu: Átlátszatlanság

en: No image
hu: Nincs kép

en: Maximum width
hu: Maximális szélesség

en: Textimage settings
hu: Textimage beállításai

en: Fixed width?
hu: Rögzített szélességű?

en: Maintenance
hu: Karbantartás

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
hu: Ezt a szöveget olvassák be a képernyőolvasó programok, a keresőmotorok és ez jelenik meg a kép helyén, amíg az teljesen be nem töltődik.

en: Text settings
hu: Szöveg beállítások

en: Default text
hu: Alapértelmezés szerinti szöveg

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
hu: A cím buboréksúgóként jelenik meg, ha a felhasználó a kép fölé viszi az egeret.

en: Top center
hu: Felső közép

en: Bottom center
hu: Alsó közép

en: Rotate
hu: Elforgatás

en: Alternative text
hu: Alternatív szöveg

en: Administer image styles
hu: Képstílusok adminisztrációja

en: Cached image file %destination already exists. There may be an issue with your rewrite configuration.
hu: %destination gyorsítótárazott képfájl már létezik. Lehet, hogy hiba van az URL címátírási (rewrite) beállításaiban.

en: Administer site configuration
hu: Webhely beállítása

en: Image style
hu: Képstílus

en: Link image to
hu: Kép hivatkozása erre:

en: Image style: @style
hu: Képstílus: @style

en: Linked to content
hu: Hivatkozva a tartalomra

en: Nothing
hu: Semmi

en: Center left
hu: Bal közép

en: Center right
hu: Jobb közép

en: Default font
hu: Alapértelmezett betűtípus

en: Crop image.
hu: Kép levágása.

en: Configure Image Styles
hu: Képstílusok beállítása
