Textimage (8.x-3.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (43 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Content
fa: محتوا

en: Enabled
fa: فعال

en: Size
fa: اندازه

en: Image
fa: تصویر

en: Center
fa: وسط

en: Outline
fa: سرفصل

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Top
fa: بالا

en: URL
fa: نشانی

en: Path
fa: مسیر

en: Bottom
fa: پایین

en: Original image
fa: تصویر اصلی

en: Mode
fa: سبک

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Media
fa: رسانه

en: Background color
fa: رنگ پس‌زمینه

en: Color
fa: رنگ

en: Position
fa: موقعیت

en: left
fa: چپ

en: right
fa: راست

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: width
fa: عرض

en: height
fa: ارتفاع

en: Bottom right
fa: پائین راست

en: Bottom left
fa: پائین چپ

en: Extension
fa: پسوند

en: Layout settings
fa: تنظیمات آرایش

en: Opacity
fa: مبهمیت

en: Maximum width
fa: حداکثر عرض

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
fa: این متن توسط  مرورگرهای صفحه خوان، موتورهای جستجو و همچنین هنگامی که تصویر نمیتواند بارگذاری شود، مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
fa: این عنوان به صورت متن جایگزین هنگامی که موس روی تصویر قرار می‌گیرد کاربرد دارد.

en: Rotate
fa: چرخاندن

en: Administer image styles
fa: مدیریت سبک‌های تصویر

en: Administer site configuration
fa: مدیریت پیکربندی سایت

en: Image style
fa: سبک تصویر

en: Link image to
fa: تصویرا را واصلی بده

en: Image style: @style
fa: سبک تصویر:  @style

en: Linked to content
fa: واصلی شده به محتوا

en: Nothing
fa: هیچ
