Textimage (8.x-4.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Content
nn: Innhald

en: Enabled
nn: Aktivert

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
nn: Denne teksten vert nytta av skjermlesarar, søkemotorar, eller når biletet ikkje vert lasta.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
nn: Denne teksta vert nytta som hjelp når brukaren held musa over biletet.

en: Administer site configuration
nn: Administrere oppsett for nettstaden
