Textimate (Text Animate) (1.0.0) - en to gu translation catalogue (27 entries)

en: User interface
gu: વપરાશકર્તા ઈન્ટરફેસ

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: List
gu: સૂચિ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Remove
gu: લોપ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Administration
gu: સંચાલન

en: Advanced options
gu: ઉચ્ચતર વિકલ્પો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Save
gu: સાચવો

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Default options
gu: મૂળભૂત વિકલ્પો

en: About
gu: વિશે

en: Effect
gu: અસર

en: Sequence
gu: અનુક્રમ

en: Uses
gu: ઉપયોગો

en: Add effect
gu: અસર ઉમેરો
