Textimate (1.0.0) - en to pl translation catalogue (43 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Pages
pl: Strony

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: List
pl: Lista

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Administration
pl: Administracja

en: Advanced options
pl: Zaawansowane ustawienia

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Weight
pl: Waga

en: Label
pl: Etykieta

en: Preview
pl: Podgląd

en: Save
pl: Zapisz

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Sync
pl: Synchronizacja

en: Event
pl: Termin

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Options
pl: Opcje

en: Filter
pl: Filtr

en: Global settings
pl: Ustawienia globalne

en: Mode
pl: Tryb

en: Loop
pl: Pętla

en: Shuffle
pl: Tasuj

en: Delay
pl: Opóźnienie

en: Lines
pl: Linie

en: Selector
pl: Selektor

en: Duplicate
pl: Zduplikowany

en: Reverse
pl: Odwróć

en: Default options
pl: Domyślne opcje

en: About
pl: O stronie

en: Effect
pl: Efekt

en: Sequence
pl: Sekwencja

en: Words
pl: Słowa

en: Uses
pl: Używa

en: - Any -
pl: -Wszystkie-

en: All pages except those listed
pl: Wszystkie strony z wyjątkiem wymienionych

en: Only the listed pages
pl: Tylko wymienione strony

en: Add effect
pl: Dodaj efekt
