Textimate (1.0.0) - en to sk translation catalogue (37 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Pages
sk: Stránky

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: List
sk: Zoznam

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Administration
sk: Administrácia

en: Advanced options
sk: Pokročilé nastavenia

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: Label
sk: Označenie

en: Preview
sk: Náhľad

en: Save
sk: Uložiť

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Event
sk: Podujatie

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Options
sk: Nastavenia

en: Global settings
sk: Globálne nastavenia

en: Mode
sk: Režim

en: Lines
sk: riadky

en: Duplicate
sk: Duplikovať

en: Reverse
sk: Otočiť

en: Default options
sk: Predvolené nastavenia

en: About
sk: Informácie o

en: Effect
sk: Efekt

en: Sequence
sk: Sekvencia

en: Words
sk: Slov

en: Uses
sk: Používa

en: - Any -
sk: - Akýkoľvek -

en: All pages except those listed
sk: Všetky stránky okrem týchto vypísaných

en: Only the listed pages
sk: Len vypísané stránky

en: Add effect
sk: Pridať efekt
