Textimate (1.0.1) - en to bo translation catalogue (36 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Advanced options
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Global settings
bo: སྤྱི་ཁྱབས་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད

en: Mode
bo: རྣམ་པ

en: Items
bo: དོན་ཚན

en: Reverse
bo: ཁ་ཕྱོགས་བརྗེ་བ

en: Default options
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་གདམ་ཚན

en: Usage
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Effect
bo: སྣང་བརྙན

en: Example:
bo: དཔེ་བརྗོད།

en: - Any -
bo: - གང་རུང-

en: All pages except those listed
bo: འདིར་མིང་འཁོད་པའི་དྲ་ངོས་མ་གཏོགས་པའི་དྲ་ངོས་ཡོངས

en: Only the listed pages
bo: འདིར་མིང་འཁོད་པའི་དྲ་ངོས་ཁོ་ན

en: Add effect
bo: སྣང་བརྙན་ཁ་སྣོན་བྱེད
