Textimate (1.0.1) - en to eo translation catalogue (26 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: List
eo: Listo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Administration
eo: Administrado

en: Advanced options
eo: Spertulaj opcioj

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Weight
eo: Pezo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Save
eo: Konservu

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Global settings
eo: Globalaj agordoj

en: Mode
eo: Reĝimo

en: Items
eo: Eroj

en: Default options
eo: Defaŭltaj agordoj

en: Sequence
eo: Sinsekvo
