Textimate (1.0.1) - en to et translation catalogue (39 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Pages
et: Lehed

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: List
et: Nimekiri

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Administration
et: Haldus

en: Advanced options
et: Täpsemad valikud

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Weight
et: Kaal

en: Label
et: Nimetus

en: Preview
et: Eelvaade

en: Save
et: Salvesta

en: Update
et: Uuenda

en: Event
et: Sündmus

en: Updated
et: Uuendatud

en: Options
et: Valikud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Global settings
et: Üldseaded

en: Mode
et: Viis

en: Items
et: Kirjed

en: Loop
et: Silmus

en: Lines
et: Jooned

en: Duplicate
et: Paljunda

en: Reverse
et: Vastupidi

en: Default options
et: Vaikimisi valikud

en: About
et: Programmist

en: Effect
et: Efekt

en: Sequence
et: Sagedus

en: - Any -
et: - Kõik -

en: All pages except those listed
et: Kõigil lehtedel peale loetletute

en: Only the listed pages
et: Ainult loetletud lehtedel

en: Add effect
et: Lisa efekt
