Textimate (1.0.1) - en to ps translation catalogue (19 entries)

en: Pages
ps: پاڼې

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: List
ps: لړ

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Advanced options
ps: پرمختللي غوراوي

en: Edit
ps: سمون

en: Weight
ps: وزن

en: Preview
ps: مخليد

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Filter
ps: چاڼ

en: Items
ps: توکي

en: About
ps: په اړه

en: - Any -
ps: -هر-
