Textimate (1.0.1) - en to ug translation catalogue (28 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: Pages
ug: بەت

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Advanced options
ug: ئالى تاللاشلار

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Label
ug: بەلگە

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Global settings
ug: ئومۇمى تەڭشەش

en: Mode
ug: مودېل

en: Items
ug: تۈرلەر

en: Loop
ug: دەۋرىي

en: Shuffle
ug: ئارىلاش

en: Default options
ug: سۈكۈت تاللاشلار

en: About
ug: ھەققىدە

en: Sequence
ug: تەرتىپى

en: Auto start
ug: ئاپتوماتىك باشلاش
