Textimate (1.0.2) - en to ca translation catalogue (42 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Pages
ca: Pàgines

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: List
ca: Llistat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Administration
ca: Administració

en: Advanced options
ca: Opcions avançades

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Weight
ca: Pes

en: Label
ca: Etiqueta

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Save
ca: Desa

en: Update
ca: Actualitza

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Options
ca: Opcions

en: Filter
ca: Filtra

en: Global settings
ca: Paràmetres globals

en: Items
ca: Elements

en: Loop
ca: Bucle

en: Delay
ca: Retard

en: Duplicate
ca: Duplica

en: Reverse
ca: Dóna-li la volta

en: Default options
ca: Opcions predeterminades

en: Usage
ca: Ús

en: About
ca: Detalls

en: Effect
ca: Efecte

en: Sequence
ca: Seqüència

en: Example:
ca: Exemple:

en: - Any -
ca: - Qualsevol -

en: Additional Information
ca: Informació addicional

en: All pages except those listed
ca: Totes les pàgines excepte les llistades

en: Only the listed pages
ca: Només les pàgines llistades

en: Add effect
ca: Afegeix l'efecte

en: Save and go to list
ca: Desa i ves al llistat
