Textimate (1.0.2) - en to gl translation catalogue (40 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Pages
gl: Páxinas

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: List
gl: Lista

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Administration
gl: Administración

en: Advanced options
gl: Opcións avanzadas

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Weight
gl: Peso

en: Label
gl: Etiqueta

en: Preview
gl: Vista previa

en: Save
gl: Gardar

en: Update
gl: Actualizar

en: Event
gl: Evento

en: Updated
gl: Actualizado

en: Options
gl: Opcións

en: Filter
gl: Filtro

en: Global settings
gl: Configuración global

en: Mode
gl: Modo

en: Items
gl: Elementos

en: Loop
gl: Bucle

en: Duplicate
gl: Duplicar

en: Reverse
gl: Invertido

en: Default options
gl: Opcións predeterminadas

en: Usage
gl: Uso

en: About
gl: Información

en: Effect
gl: Efecto

en: Sequence
gl: Secuencia

en: Example:
gl: Exemplo:

en: - Any -
gl: - Calquera -

en: All pages except those listed
gl: Todas as páxinas excepto as que se enumeran

en: Only the listed pages
gl: Só as páxinas enumeradas

en: Add effect
gl: Engadir efecto
