Textimate (1.0.2) - en to uk translation catalogue (51 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Pages
uk: Сторінки

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Type
uk: Тип

en: List
uk: Список

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Remove
uk: Вилучити

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Advanced options
uk: Розширені параметри

en: Edit
uk: Редагувати

en: Reset
uk: Скинути

en: Weight
uk: Вага

en: Label
uk: Мітка

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Save
uk: Зберегти

en: Update
uk: Оновити

en: Sync
uk: Синхронізація

en: Event
uk: Подія

en: Updated
uk: Оновлено

en: Options
uk: Опції

en: Filter
uk: Фільтр

en: Global settings
uk: Глобальні налаштування

en: Mode
uk: Режим

en: Items
uk: Елементи

en: Loop
uk: Цикл

en: Shuffle
uk: Перемішати

en: Delay
uk: Затримка

en: Lines
uk: Рядки

en: Selector
uk: Вибір

en: Duplicate
uk: Продублювати

en: Reverse
uk: Обернено

en: Default options
uk: Базові опції

en: Usage
uk: Використання

en: About
uk: Про модуль

en: Effect
uk: Ефект

en: Sequence
uk: Послідовність

en: Example:
uk: Приклад:

en: Words
uk: Слова

en: - Any -
uk: - Усі -

en: Additional Information
uk: Додаткові відомості

en: All pages except those listed
uk: Всі сторінки, окрім перелічених

en: Only the listed pages
uk: Тільки перелічені сторінки

en: Add effect
uk: Додати ефект

en: Keyboard
uk: Клавіатура

en: Auto start
uk: Автозапуск

en: URL Visibility
uk: Видимість URL

en: Save and go to list
uk: Зберегти і перейти до списку
