Textimate (Text Animate) (1.0.3) - en to am translation catalogue (23 entries)

en: User interface
am: የተጠቃሚ አዋዋይ

en: Pages
am: ገፆች

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: List
am: ዝርዝር

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Administration
am: አስተዳደር

en: Advanced options
am: የላቁ አማራጮች

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Update
am: አዘምን

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Global settings
am: አጠቃላይ አቀናባሪዎች

en: Mode
am: ሁኔታ

en: Sequence
am: ቅደም ተከተል
