Textimate (Text Animate) (1.0.3) - en to ar translation catalogue (38 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Pages
ar: الصفحات

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: List
ar: لائحة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Remove
ar: حذف

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Administration
ar: الإدارة

en: Advanced options
ar: الخيارات المتقدمة

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Weight
ar: الوزن

en: Label
ar: التسمية

en: Preview
ar: معاينة

en: Save
ar: حفظ

en: Update
ar: تحديث

en: Event
ar: الحدث

en: Updated
ar: التحديث

en: Options
ar: الخيارات

en: Filter
ar: انتقاء

en: Global settings
ar: إعدادات عامة

en: Mode
ar: النمط

en: Items
ar: أخبار

en: Loop
ar: حلقة

en: Reverse
ar: عكس

en: Default options
ar: الخيارات الافتراضية

en: About
ar: حول

en: Effect
ar: التأثير

en: Sequence
ar: التسلسل

en: - Any -
ar: - اختر -

en: Additional Information
ar: معلومات إضافية

en: All pages except those listed
ar: كل الصفحات باستثناء تلك المدرجة في القائمة

en: Only the listed pages
ar: فقط الصفحات المدرجة في القائمة

en: Add effect
ar: إضافة تأثير
