Textimate (Text Animate) (1.0.3) - en to cy translation catalogue (28 entries)

en: User interface
cy: Rhyngwyneb defnyddwyr

en: Pages
cy: Tudalennau

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Type
cy: Math

en: List
cy: Rhestr

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Remove
cy: Symud

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Administration
cy: Gweinyddiaeth

en: Advanced options
cy: Dewisiadau uwch

en: Edit
cy: Golygu

en: Reset
cy: Ailosod

en: Weight
cy: Pwysau

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: Save
cy: Cadw

en: Update
cy: Diweddaru

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Global settings
cy: Gosodiadau eang

en: Mode
cy: Modd

en: Items
cy: Eitemau

en: Reverse
cy: Yn ôl

en: Default options
cy: Dewisiadau rhagosod

en: Effect
cy: Effaith
