Textimate (Text Animate) (1.0.3) - en to el translation catalogue (39 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Pages
el: Σελίδες

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: List
el: Λίστα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Advanced options
el: Προχωρημένες επιλογές

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Weight
el: Βάρος

en: Label
el: Ετικέτα

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Event
el: Συμβάν

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Options
el: Επιλογές

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Global settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Mode
el: Τρόπος

en: Items
el: Αντικείμενα

en: Duplicate
el: Αντίγραφο

en: Reverse
el: Αντιστροφή

en: Default options
el: Προεπιλεγμένες ρυθμίσεις

en: Usage
el: Χρήση

en: About
el: Περί

en: Effect
el: Εφέ

en: Sequence
el: Ακολουθία

en: Example:
el: Παράδειγμα:

en: - Any -
el: - Οποιοδήποτε -

en: All pages except those listed
el: Να εμφανίζεται σε κάθε σελίδα εκτός από τις παρακάτω.

en: Only the listed pages
el: Να εμφανίζεται μόνο στις παρακάτω σελίδες.

en: Add effect
el: Προσθήκη εφέ
