Textimate (Text Animate) (1.0.3) - en to he translation catalogue (41 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Pages
he: עמודים

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: List
he: רשימה

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Administration
he: ניהול

en: Advanced options
he: אפשרויות מתקדמות

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Weight
he: משקל

en: Label
he: תווית

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Save
he: שמירה

en: Update
he: עדכון

en: Event
he: אירוע

en: Updated
he: עודכן

en: Options
he: אפשרויות

en: Filter
he: סינון

en: Global settings
he: הגדרות כלליות

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Items
he: פריטים

en: Loop
he: בלופ

en: Selector
he: סלקטור

en: Duplicate
he: שכפול

en: Reverse
he: הפוך

en: Default options
he: אפשרויות ברירת מחדל

en: Usage
he: שימוש

en: About
he: אודות

en: Effect
he: אפקט

en: Sequence
he: רצף

en: - Any -
he: - הכל -

en: All pages except those listed
he: בכל העמודים, חוץ מאלו שמופיעים ברשימה

en: Only the listed pages
he: רק בעמודים שברשימה להלן

en: Add effect
he: הוספת אפקט

en: Save and go to list
he: שמירה ומעבר לרשימת הסיווגים
