Textimate (Text Animate) (1.0.3) - en to pt translation catalogue (34 entries)

en: User interface
pt: Interface do utilizador

en: Pages
pt: Páginas

en: Status
pt: Estado

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Type
pt: Tipo

en: List
pt: Lista

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Remove
pt: Remover

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Ativado

en: Administration
pt: Administração

en: Advanced options
pt: Definições avançadas

en: Edit
pt: Editar

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Weight
pt: Peso

en: Label
pt: Etiqueta

en: Preview
pt: Pré-visualização

en: Save
pt: Guardar

en: Update
pt: Atualizar

en: Updated
pt: Atualizado

en: Options
pt: Opções

en: Filter
pt: Filtro

en: Global settings
pt: Definições globais

en: Mode
pt: Modo

en: Items
pt: Itens

en: Duplicate
pt: Duplicados

en: Reverse
pt: Inverso

en: Default options
pt: Opções predefinidas

en: About
pt: Sobre

en: Effect
pt: Efeito

en: Sequence
pt: Sequência

en: - Any -
pt: - Qualquer -

en: Add effect
pt: adicionar efeito
