Textimate (Text Animate) (1.0.4) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: Pages
se: Siiddut

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Advanced options
se: Váddásat válljenfalaldagat

en: Edit
se: Rievdat

en: Save
se: Vurke

en: Update
se: Ođasmahte

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: About
se: Birra
