Textimate (Text Animate) (1.0.4) - en to sl translation catalogue (29 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Pages
sl: Strani

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: List
sl: Seznam

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Advanced options
sl: Napredne možnosti

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Weight
sl: Teža

en: Label
sl: Oznaka

en: Preview
sl: Predogled

en: Save
sl: Shrani

en: Update
sl: Posodobitev

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Options
sl: Možnosti

en: Global settings
sl: Globalne nastavitve

en: Mode
sl: Način

en: Items
sl: Notice

en: Default options
sl: Privzete možnosti

en: About
sl: O modulu

en: Effect
sl: Učinek

en: - Any -
sl: - Vse -
