Textimate (Text Animate) (1.0.5) - en to az translation catalogue (37 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Pages
az: Səhifələr

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Advanced options
az: Əlavə quraşdırmalar

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Preview
az: Önizləmə

en: Save
az: Saxla

en: Update
az: Yeniləmə

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Options
az: Seçimlər

en: Global settings
az: Qlobal parametrlər

en: Mode
az: Rejim

en: Items
az: Elementlər

en: Loop
az: Döngə

en: Selector
az: Seçici

en: Duplicate
az: Dublikat

en: Reverse
az: Tərs

en: Default options
az: Defolt seçimlər

en: Global
az: Qlobal

en: About
az: Haqqında

en: Effect
az: Effekt

en: Sequence
az: Ardıcıllıq

en: - Any -
az: - Hər hansı -

en: Add effect
az: Effekt əlavə edin
